Hotline
444 1 284

Hakkımızda


 

EARTH AKADEMİ

 

 


HAKKIMIZDA

Mesleki yetkinlik ve gelişimin herkes için ulaşılabilir olması gerektiğine inanan Earth Akademi, eğitimleri zamandan ve mekandan bağımsız şekilde video ve dökümanlarla harmanlanmış 350 farklı eğitim programına sahip, hızlandırılmış sertifikalı eğitim platformudur.

350 farklı eğitim programıyla üretimden yönetime her sektöre her departmana hitap eden Earth akademi, mesleki yetkinlik ve uzmanlık kazandırarak kariyerinize yön vermek anlayışıyla;

Kendilerindeki yetkin bilgi ve beceriyi keşfetmek,

İş hayatında bir adım önde olmak,

Bulunduğu departmanda yükselmek,

Farklı bir sektöre geçiş yapmak,

Aynı zamanda geleceğe ışık tutmak isteyen bireyler için ulusal ve uluslararası akreditasyon işbirlikleriyle yaşam boyu gelişimi hedeflemektedir.


ONLİNE VİDEO /DÖKÜMANTASYON HIZLANDIRILMIŞ EĞİTİM PROGRAMI
Düzenli periyotlarla ulaşabileceğiniz hızlandırılmış eğitim platformunda sunulan eğitim materyalleri ve öğrenci paneli süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.


ETKİNLİK İŞ AĞI

Çevrimdışı video ve dökümanlarla hızlandırılmış eğitim programımızda iş ağınızı oluşturmanız için sizlere 350 farklı eğitim programı ve uzmanlık alanıyla destek sunuyoruz.
 
MİSYON
Ülkemizdeki her bireyin dilediği zaman dilediği yerden ulaşabileceği, iş hayatında kullanmak adına önemli yetkinlikler edineceği sertifikali eğitimleri kısa sürede ve uygun maliyete sunmak.

VİZYON 

Earth akademi, dijital dönüşüm çağının yeni nesil eğitim platformu olarak  hızlandırılmış online Uluslararası Akrediteye sahip ICCW sertifikalı eğitim alanında sektöre yön veren bir kurum olmayı ve yaşam boyu eğitim ve gelişim sürecine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.


EĞİTİM SERTİFİKASI

Tamamladığınız eğitimler sonunda alanınızda uzmanlaşmakla birlikte hem e-devlet'te görüntülenebilir üniversite onaylı sertifika hem de uluslararası eğitim sertifikasına sahip oluyorsunuz. Teknolojinin en üst boyutunu kullanarak sertifikanızı Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranıza entegre etmekteyiz. Aldığınız sertifika bilgilerinizi ve pdf dosyasını uygulama üzerinden görüntüleyebiliyorsunuz.


EĞİTİMİNİZE NEREDEN ULAŞABİLİRSİNİZ?
 Earth Akademiden almış olduğunuz eğitim programlarına dilediğiniz zaman diliminde, dilediğiniz teknolojik aygıttan telefon, tablet, bilgisayar farketmeksizin size yönelik açılan öğrenci panelinizden ömür boyu erişim sağlayabilirsiniz.

EĞİTİM PROGRAMINA KATILIM SAĞLAMAK İÇİN YAŞ SINIRI VAR MIDIR?Earth Akademi eğitim programına katılmak için 18 yaş ve üzeri olmak gerekmektedir. Ustalık kalfalık eğitim programlarımız için kursiyerin gerekli olan ön koşullara sahip olması gerekir.
 
ÇALIŞANLARA AVANTAJ
Earth Akademi olarak en büyük avantajlarımızdan biri eğitimlerimizde zaman probleminin olmamasıdır. Dilediğiniz zaman diliminde eğitimlerimize erişebilir aynı zamanda süresiz erişim ile sertifikanızı aldıktan sonra da eğitimlerinize öğrenci panelinizden erişim sağlayabilirsiniz.


SORU, SORUN VE GÖRÜŞLERİM İÇİN DESTEK ALABİLİR MİYİM?
Süreçle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda sosyal medya hesaplarımız üzerinden veya WhatsApp Hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ KURUMLAR NELERDİR?

Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi ve ICCW (Uluslararası Sertifika Merkezi) Earth Akademi olarak anlaşmalı olduğumuz kurumlardır.


SERTİFİKALARINIZ İŞ BULMA NOKTASINDA KOLAYLIK SAĞLAR MI?
Sahip olacağınız sertifika iş arayış süreçlerinizde kolaylık sağlamakla birlikte iş hayatınızda kariyer planlaması yaparken alanınızda uzman, yetkin, bilgi ve becerilere sahip olduğunuzu gösteren E-devlet onaylı ve Uluslararası geçerliliği olan sertifikalar ile tecrübelerinizi taçlandırarak somutlaştırmış olacaksınız.

 

ÖDEMEYİ NASIL YAPARIM?
Eğitim programları ödemelerinde banka kartı, kredi kartı, sanal kart, EFT veya Havale gibi geniş ödeme seçenekleri mevcuttur. Aynı zamanda kredi kartı ile   12 taksite varan   imkanlar sunulmaktadır.


SORU GÖRÜŞ VE TALEPLERİNİZ İÇİN;
INSTAGRAM ADRESİMİZ EARTHAKADEMİ VE WHATSAPP HATTIMIZ 05424017016 ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.
 

                                               444 1 284

Sizi Aramamızı İster misiniz?

Başvuru formunu doldurun eğitimler ile ilgili bilgi vermek için kısa sürede size ulaşalım.